Golf 4 -02

Shitet nga: golf 4 09 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet golf 4 tdi i te kuqe
ne gjendje super te rregull me te gjitha servisimet e krryme rrypi i dhomzorve te ndrrum ulen e menjaqit gurtnet e para dhe mbrapa ulen e motorrit rrypin e alternatorit filtereat komplet
regjistrim deri me 27/03/2014 chrom paket

tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim