Golf 4 -02

Shitet nga: Sabedin 09 Pri 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes VW Golf 4 benzin ngjyr e zeze metalike Full option... me regjistrim RKS Abs Servo Klim tgjitha Model i veqant SPORT eshte i vetmi model qe jan prodhuar vetem 3000mij cop te ketij modeli eshte e veqant prej tjerav eshte vetur tip top eshte serviset e kryera vajin filterat e klimes te ajrit te gjitha gjithashtuh edhe rrypin dhemzor te ndrruar Vajin e ndrruar me 2 pal goma te dimrit dhe te veres dritaret me rrym 4X centrall mbyllje qendrore me teledirigjues nga larg muzik Mp3 Usb Qipp Radion Cd me teledirigjues edhe Radion i ruajtur si eshte mesmiri navigacion liber servisit e gjita tip top hargjimet 7L ne rrug qel sepse ka motor 2.0 te thjesht pa turbo vetem 86 KW (116 PS) / garantoj qe nuk hargjit ma shume,dokumentacion garantoj ne emer tim eshte per qka do qe them garantoj nuk nevoitet per as me te voglin investim ne te. te interesuarit ne tel : 049 474 459 ose viber +386 49 474 459


arsye e shitjes : mka ardhh tjeter e 2 spo muj i maj


pres blers serioz faleminderit per mirkuptim...Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim