Golf 4 -03

Shitet nga: agim rexha 13 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   4 700 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura esht shum ne xhendje te mir teknike dhe optike ka 4 xhama elktrik klima tronik asp abs ni dor ka 105 poes kerri seka asni grrith osht si iri osht kerr per marakli nuke ka ase edhe ni problem per km jap garanti ka libren eservisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim