Golf 4-1.9 tdi -98

Shitet nga: Alban 21 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Golf 4 1.9 tdi
Regjistrrim deri ne Janar 2016
Vetura eshte tip top, nuk ka nevoje per investime.
*Set llamellen e ndrruar
*rrypin dhembezor
*Liber servisi
*tri dyer
*Klimatronik
*1.9 tdi
*shpenzime minimale
* viti i prodhimit 1998
*Ngjyra e kalter
*Dy par goma(Te veres dhe te dimrit)
*Mund te perkthehet te noteri
Mund te shkruani edhe ni viber +37745502525
Ndrrim nuk bej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim