Golf 4 2003 ne gjendje perfekte -03

Shitet nga: florim 24 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes golf 4 1.9 TDI (1) tkuqe Dizel viti prodhimit ne fund te 2003 pa dogan I sa po ardhur ne kosov ne gjendje perfekte..kontakt vetem Viber +37744322053 ..dhe +393284350071..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim