Golf 4 Tdi Automatik Klimaautomatik 4-Dyer -99

Shitet nga: Arsim 10 Pri 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 290 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 4 1.9Tdi Automatik Ngjyra Zezë metalike
108020km
Klimaautomatik
4-Dyer, me Hapje-Mbyllje Elektronike
4 Dritare Elektrike
Bordcomputer
Alarm Original
Servisi i posakryer ne Gjermani te gjitha Servisat e kryer te VW
Rripi dhembzor dhe pompa e ujit eshte ndrruar
Golf i posaardhur nga Gjermania...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim