Golf 4 dizel -02

Shitet nga: lavdimi 24 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes golf 4 fizel 1.9 TDI i thjesht rigjistrimi i par ne ks nemer timi personal dora e par ne ks qe esht vozit klimatronik timon tresh magazin me 6 cd goma te reja nga gjermanija gjitha serviset e kryera me librez rripin rebraqni vaj dhe gjitha filterat full ekstra ne gjendje prefekt 6 muj regjistrim flm thirrjet nga ora 8 deri ne ora18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim