Golf 4 special edition 2002 -02

Shitet nga: sadulla 04 Mar 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 4
- BENZIN
-1 VIT REGJISTRIM I PLOTE RKS DERI
-SHUM I RUAJTUR SI JASHTE ASHTU EDHE BRENDA
-FELLNE ALUMINI
-DRITAT PERPARA ME LLUP
-DRITAT MBRAPA LLED
-GJAMAT KOLLOR
-MOTORR SHUM I RUAJTUR KREJT I RI
-GJAMA ELKTRONIK
-PASQYRET ELEKRONIK DHE ME NXEMJE
-LIBER SERVISI.
-NAVIGACION
-ABS
-SRS
SHUM I RUAJTUR EDHE BBRENDA I PASTER.
PRES BLERES SERIOZ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim