Golf 4 special edition 2002 me liber servisi -02

Shitet nga: sadulla 27 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES GOLF 4 SPECIAL.

REGJISTRIM 1 VIT TE PLOTE

ME LIBER SERVISI

128000 KM TE KALUARA

DRITAT ME LLUP (FARAT)

DRITAT LLED MBRAPA (SHTOPAT)

MUZIK EKSTRA

KULMIN E ZI

GJAMA KOLLOR

FELLGA EXTRA

SHUM I PASTER MRENDA DHE JASHT PA ASNJE GRITH

MOTORR PERFEKT

DVD

NAVIGACION

ESP

AIRBAG

SRS

TIMON HIDRAULIK

GJENDJA TEKNIKE NE TRAPA FRENA FRENI I DORES NDRRUSI SHPEJTSIVE NE GJENDJE PERFEKTE

NUK KA NEVOJE PER ASNJE INVESTIM

HARGJIMET 4.5 L/100Km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim