Golf 5 ..

Shitet nga: ... 10 Mar 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes golf 5 ne gjendje shum te mir teknike klimatronik liber tservisit fellne dhe goma treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim