Golf 5 -05

Shitet nga: Vw Golf 5 24 Shk 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet ose nderrohet ,Vetura ka nje vit regjistrim dhe ka te nderruar, goma te reja dhe rrypin dhe te gjitha serviset. Eshte ne gjendje te mire.Ndrrohet me vetur ne te mire (shtoj pare). Viber +38649158368.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim