Golf 5 1.9 TDI -08

Shitet nga: Bekim 04 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf-i eshte i bler ne vitin 2009 i ri ne Porshe Kosova, Data baza e tij me te gjitha te dhenat (servisimet e rregullta, ndrrimi i rripit te dhemzorit, si dhe te gjitha informatat tjera) gjenden tek Porshe Kosova.Ka goma te reja dimri dhe regjistrim deri ne fund te vitit 2015. Eshte ne gjendje perfekt funksionaliteti dhe gjate gjith kohes eshte vozitur vetem nga nje person.

Kontakt: 044158911, 049770410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim