Golf 5 1.9 tdi i sapo Doganur -05

Shitet nga: AutoStar 03 Gsh 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Prishtinë
shes golf 5 1.9 tdi i sapo doganuar vetura posedon klimatronik airbeg alarm timpomat esp xhamat me rrym goma dhe fellne te reja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme
vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
ragip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim