Golf IV 1.4 Benzin -02 - Çmimi i Diskutueshem

Shitet nga: Musa 02 Gsh 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Golf IV 1.4 Benzin, viti i prodhimit 2002 ,ngjyrë e argjend metalike, i padoganuar mirepo librezen e ka te ç'lajmruar. I ardhur nga Italia.
Vetura është në gjendje të rregullt teknike. Klimë manuale(AC), katër dyer, ABS, air bag, x kasetofon.
Gomat e dimrit te mira. Interieri i brendshëm i ruajtur si dhe karoseria shumë e mir.
Vetura gjindet ne Prishtinë, per kontakt nr: 044 146 483.
Per çdo informat shtese na kontaktoni.

Ndrrim nuk beje.
2100 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim