Golf IV full extra -02

Shitet nga: sadulla 04 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golfin
Benzin
128000 te kaluara
Regjistrim 12 muaj
Shum i ruajtur
Liber Servisi
DVD
Navigacion
Bord kompjuter
Muzik ekstra
Drita me llup (fara dhe hallogenkat)
Dritat mbrapa lled (shtopat)
Fellga Extra
SRS
Airbag
Motorr me garancion
Nuk eshte ne hipotek eshte ne emrin tim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim