Golf V 1.9 TDI 2005 -05

Shitet nga: Tonny 16 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Arsya e shitjes eshte se me duhen paret, ndrroj me naj kerr me te lir qe me konvenon le te jet dizell, kerri esht mi emer tem nuk esht i tregtarit ashtu, e deshiroj edhe un ka regjistrim 1 vit rrafsh me fellne te veres dhe me goma te dimrit dy pare goma e dhe se e kam pas perqefi kerrin ka klim dy sezonale,tempomat,abs,esp,cenzor parkingi,cenzor shiu,nxemje gjami,nxemje pasqyrave,mbajtese te durve dy ,friz perfundi dores, hargjime te vogla 1.9 tdi dizell qe edhe nr viber per ma shum informata +37745614145 kerri esht shum i ruajtur she i paq fellnet jan dy paret 15 she gomad e dimnit jan te reja 7,5 milimetra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim