Golf dy -87

Shitet nga: fitim 17 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet golf dy,
ngjyr te zez,turbo dizell
regjistrim pa dy jav 1 vit
ne gjendje te rregullt
sasht ne hipotek
dhe ev eqant tjeter nje persone vozit qe 11 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim