Golg 5 dizel viti 2005 -05

Shitet nga: Golf 13 Shk 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes gilf 5 dizel viti prodhimit 2005 golfi ësht automatik dhe shum i rujtun iposa ardhur nga gjermanija Golfi posedon ABS servo central ESP senzor mrapa drita tmjegulles Navi te madh me nje fjal Golfi asht tip top egzoft aj qe e merr per qdo informacion mund te na kontaktoni ne keta nr 049 28 26 20 si dhe ne val dhe viber +37744476142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim