Gollf 2 1.6 turbo dizell -85

Shitet nga: adenis 02 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ose ndrroj gollf 2 matorrin e ka 1.6 turbo dizell osht shum i mir matorri i punonn super ama ne kararseri sosht i mir ka qmim shum te mir dhe te lir ,,,denim ka 4 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim