Honda crx v-tec -88

Shitet nga: tili 23 Pri 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
honda CRX V-tec . motor B16A1 stok. 150 HP. makina eshte e pregatitur per garat hillclimb dhe ka cdo lloj paisje qe kerkohet nga regullorja e garave.( pra e gatshme per ta futur ne gare KATEGORIJA 3 HOBY) makina eshte ne gjendje shume te mir xhenerike dhe motorike,dhe ka mare pjes ne te gjitha garat ne shqiperi dhe kosove deri ne vitin 2013. arsyeja e shitjes te makines eshte vetem per ndryshim projekti (ndertim te nje makine tjeter gare) makina ka targa dhe dokumenta te regullta shqiptare. mund te klikoni me emrin ELTON SHKURTA ne YT ose FB per te pare me realisht foto dhe vidjo te makines gjat garave te zhvilluara. makina eshte e disponushme per tu pare nga afer ne tirane!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim