Shitet dhe Ndrohet

Shitet nga: Faton 28 Gsh 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
Shes Honden diesel me nje defekt duhet te nderohet diktuni i kres per nderyshe dhez dhe eshte funksional por i rritet temperatura .Hargjimet i ka minimale .ka central.abs.xhamat elektronik.Beje nderim me vetura tjera ose me ndonje motor ose skuter te mire .Vetura ka denim nuke eshte e çlajmruar .Shihemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim