U Shit flm Mer jep e gzoft pronari ri

Shitet nga: Faton 14 Sht 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
Shes ose ndroj me ndonje motor ose grand skuter.Vetura posedon airbag.klim.central.alarm.fellne alumini.dhez por e ka nje defekt duhet te nderohet diktunin e kres dhe vetura ka denim nuk eshte i çlajmruar .I posedoj te gjitha dokumentet e tij.Pe shes se skom ku me lone .Shihemi. qmimi diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim