Hyundai -00

Shitet nga: mergimi 27 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
shes veturen e tipit Hyundai. vetura eshte ne gjendje te mire dhe ka edhe 11 muaj regjistrim. vtura po ashtu ka klim dhe dy para goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim