Hyundai Atos Prime -05

Shitet nga: Faton 18 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura në shitje është e modelit Hyundai Atos Prime me vit prodhimi 2005, me 135,000 KM të kaluara dhe me ngjyrë të gjelbër. Vetura ka klimë, timon servo, mbyllje qendrore dhe Mp3/CD kasetofon që lidhet me AUX apo USB dhe shërben si qendër kontrollimi për iPod.

Kjo veturë është në gjendje tepër të mirë, nuk ka asnjë aksident dhe nuk ka pasur kurrë pronar tjetër. Vetura ka motorr me benzinë të madhësisë 1.1 L, me 12 ventila dhe 63 kuaj fuqi. Harxhimet e benzinës të kësaj veture janë minimale (mesatarisht 5L në 100 Km), dhe kjo veturë është ideale për vozitje dhe parkim në qytet. Vetura gjithashtu ka histori të plotë të servisimit dhe vjen me të gjitha pajisjet e nevojshme. Regjistrimi i veturës është i vlefshëm deri në Qershor, 2015.

Kjo veturë shitet me çmim prej 3000 €. Ky çmim është i panegociueshëm. Të interesuarit të kontaktojnë Fatonin në 044 275 903.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim