Hyundai Santa Fe -05

Shitet nga: Bashkim 21 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura Hyundai Santa Fe dizell 2.0 manuel.vetura esht ne gjendje shum te mir me klim te re fukcionale me nje fjal nje vetur qe te ben ndjenjen e siguris dhe fukcionalitetit te sigurt ne rrug.
qmimi 4200 euro.
tel.045321491apo 044942756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim