Pjes per veturav japane

Shitet nga: Auto servis 24 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Atos
Kemi pjas per te gjitha veturave japane si dhe ato koreane ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim