HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN -05

Shitet nga: Pune 20 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Getz
Shes Hyundai Getz 1.1 benzine, marsh manual, viti i prodhimit 2005. 1 vit regjistrim
Vetura ka klime AC, 2 xhamat e pare i hapen ne menyre elektrike, ka fellne te aluminit, airbag, kasetofon me AUX dhe CD. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Nuk eshte hipotek. Mundesi ndrrimi.
049 844 285
Viber +38649844285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim