Hyundai H-1, 1.6 Dizel

Shitet nga: Arber Kelmendi 22 Jan 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: H-1
Kombi eshte ne ne gjendje te rregullte, posedon gomat e dimrit dhe eshte i regjistrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim