Shitet Hyundai Sonata

Shitet nga: Ridi 30 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Sonata
Shitet Hyundai Sonata 2.3 Benzine. Makina ka kambjo manuale. Disqe Alumini + goma te reja. ABS - ESP. Radio CD - MP3. Xhama & Pasqyra Elektrike. Ndenjese Lekure me palose dhe regullim pozicjoni. 2-Celesa,Alarm. Fener Mjegulle. Etj... Makina eshte full-extra,dhe ne gjendje perfekte,shum e mirmbajtur dhe e paster si brenda ashtu edhe jashte. Kam motorr 2.3 Benzine me 160HP.Eshte teper ekonomike per motorrin qe ka,ne autostrade me nje shpejtesi 160-180 km/h nuk i kalon 8 Litra per 100 KM. Ka 83.000 KM afersisht. Makina eshte blere e Re ne koncesjonare me cmim 24.000€ dhe shitet 8.800€ (i Diskutueshem).Te gjitha sherbimet i jane bere tek koncesjonari i Hyundai-t.Disponon Liberin e sherbimeve. Eshte makine teper e bollshme dhe e reatshme ne ngarje.Makine perfekte per tu perdorur per TAXI pasi disponon bagazh shum te madhe.Mund ti montohet impjat Gazi kollaj fare pasi ka vendin ku mund ti montohet. Eshte e gatshme per c'fare do lloj prove ose kontrrolli. Makina ndodhet ne Greqi dhe shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume info kontaktoni 0685077313,,,00306994867940 & www.autobox.al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim