Hyundai Tucson 2.0 Diesel -05

Shitet nga: Lorik 27 Dhj 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Tucson
Hyundai Tucson 2.0 Diesel manual
Eshte ne gjendje shume te mire
Te gjitha serviset e kryera(rrypin,dhemzor,llamellen dhe korpen,diskat e pare etj.). Me një fjalë kerr për MERAKLI (gjendje teknike perfekte). Gomat e reja te verës si edhe 4 gomat e dimrit. Si dhe regjistrim edhe 10 muaj.

Extra:
4x4 tërheqje me 4 rrota;
Karrigat me nxemje/ngrohje;
Xhamat e zi mbrapa (fabrikisht);
2 parë qelsa fabrikisht;
Vetëm një pronar.


Cmimi: 6500 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim