Hyundai Tucson 2.0 Diesel 4x4 -05

Shitet nga: Dritero 19 Gsh 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Tucson
Shes Veturen Hyundai. Eshte shume e pershtatshme per vozitje ne rruge te shkurtra si dhe te gjata. Ka regjistrim deri ne fund te vitit. Te interesuarit te lajmerohen ne numer 044-161-055.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim