Vetura ne shitje

Shitet nga: agron 04 Dhj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Tucson
Hyundai Tucson
Viti i prodhimit Nentor 2006, Disel 2.0
1790 klm te kaluara
Me targa te Kosoves
Komplet i servisun rishtasi
ABS, Klim, tempomat, dhe te gjitha opcionet te tjera

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim