Hyundai IX55 4WD CDTI

Shitet nga: Ylber 28 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix55
Jeep i vitit 2009 i vozitur deri me 2014. Shum i rujtun, ndryshon ngjyren ne te kaft kuqem dhe zeze nbaz kohes, I pershtatshen per terene te ndryshme.

ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Pasqyre auto dim, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura, Aux in , USB

Full packet
7 ULSE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim