JEEP CHEROOKE -05

Shitet nga: Jeep 05 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet JEEP CHEROKE me te gjitha serviset me kohe dhe gomat e reja te dimrit i ardhur nga zvicrra I ka zenzor mbrapa karrikat me nxemje radion me 6 cd për ndrysh shum i ruajtur pa asni gervishtje dhe ka sistemin me 2-2 rrota 4-4 dhe sistemin nëpër rrug malore ,regjistrim deri ne fund te vitit

Bejme ndrrim me vetur me te vogel


Pres Bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim