JU SHIT ZEQES .FLM MERR E JEP PER KONRTIBUTIN

Shitet nga: gazmendi 05 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   550 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura ka rexhistrim deri me 1 tetor 2015.
Eshte ne gjendje te mir dhe e kompletuar si per veti per me shum mund ta shiqoni vet veturen dhe do te bindeni se ja vlen per nje qmim te ketill.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim