JAGUAR S TYPE-01-zvicrra -qmimi:1600euro fix

Shitet nga: pronari 22 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   1 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: S-Type
SHES JAGUAR S TYPE 2001 3.0 BENZIN NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:GJAMA ELEKTRONIK,KLIME FUNKSIONALE,RADIO CD,5 GOMA TE REJA MICHELIN ME 5 FELLNE,MARSH AUTOMATIK,LEKUR,KARRIKET ME NXEMJE,INTERIER TE PASTER ETJ.QMIMI ESHTE :1600 EURO FIX.TEL:045 804 239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim