vetura angleze

Shitet nga: durim 15 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: X-Type
Shes veturen Jaguar xtype osht e vitit 2004 osht komfor dhe i ka te gjitha paisjet qe duhet ti ket nje model si xtype jaguar osht 2.0 etj ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim