Jeep Cheroke 1991

Shitet nga: Gëzim Kastrati 22 Pri 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Jeep Cheroke 2061cm2 1991, turbo Dizell 4x4
ne qmim jane te perfshira pjeset reserve te permendura me poshte ,
ngjyre e kuqe,
regjistrimi I ka skaduar me date 14 04 2015,
nuk ka denim per regjistrim I qlajmeruar,
gjendja e motorit , ok, Tip -Top, menjaqi ok 4x4
me klim, me elektro xhama, centrallë , alarm , e ka kuken,
dhe ka shum pjese rezerv original per ejep cheroke, si psh. 4 ter dyer me xhama komplet ,
4 goma me fellne original 15 '' col karrikat lekur kombinim me stof,
ka mbrojtesen perpara per fara,
ka radio me kasetofon,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim