Jeep Cherokee -04

Shitet nga: lisi 19 Mar 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet jeep cherokee 2.5 dizell viti prodhimit 2004.
Vetura ka regjistrim deri ne muajin e 7 te 2015 vetura eshte ne gjendje shum te mir dhe posedon:
klime,airbag,abs,gjama elektronik,bord kompjuter,shiber , 4X4 dhe goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim