Jeep Chreokee -02

Shitet nga: Seli 01 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Jeep Chreoke2.5 Ne gjendje shum te mire teknike i posedon te gjitha dhe ka shum pak te kaluara, nje vite te plot regjistrim, dhe ika km e veta sigurt. Mire presmi blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim