Jeep Chreokee 4x4 -02

Shitet nga: Seli 09 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes. Jeep Cherokee 4x4 Dizel 2.5 me klim. Gjamat elektronik. Ne gjendje shum te mire , i vozur shum pak dhe shum i ruajtur. Servisin e perfunduar tash , pres blers serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim