Jeep grand cheroke -99

Shitet nga: Mirush gegaj 20 Mar 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
I pa doganuar ka te demtuara gumicat e trapit rrym ion e dinâmes duhet mé ja nddrru si dhe kardanin e 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim