Jeep Wrangler -12

Shitet nga: jeep 16 Gsh 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Wrangler
Shitet jeep Wrangler ne gjendje te rregullt teknike
jeep osht 2.8 CDR viti prodhimit 2012 targa te huja pa dogan
ekstra:
ka shperndarjen e krypes dimrore
mjete te punes
Alufelga
Cabriolet
muzik mp3 bluetooth
central
klim
tempomat
4x4
per ma shum informata na kontaktoni ne 044-292-562 dhe ne 049-292-562 me mjete te pune ka qmimin 49.500 pa mjete te punes 42.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim