Kamionet VW T2 -89

Shitet nga: Vw T2 18 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Kamioneta Volswagen VW - T2 ne gjendje te rregullt 1.6 regjistrimi i ka Skaduar Dhe Per me shum info mund te kontaktoni ne 044-423-711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim