Kia Sorento 2.5 diesel -04

Shitet nga: Kia Sorento 17 Mar 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kia Sorento 2.5 Nafte viti 2004 e sa po ardhur nga italia me dogan ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike xhama te zinj klima full
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim