Kia Sorento 2.5 dizel -04 MUNDESI NDRRIMI

Shitet nga: Kia 26 Krr 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ose nderrohet Kia Sorento 2.5 diesel me klim ne gjendje te rregullt teknike dhe optike goma te reja te veres me fellne.mbyllja e dyerve me centrall, regjistrim deri me daten 29.07.2015.. Nderrim me diesel shtoj edhe pare .hipotek nuk eshte

Kontakt Ne Viber +37745653341 po ashtu edhe me email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim