Kia Sorento dizel -03

Shitet nga: Kujta 12 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura është shumë e mirë, dhe ka regjistri 1 vit. E shes Urgjentisht! Kush do qe esht i interesuar lajmrohet ne nr 045499384 ose 049579978. Mundem me e ndrru edhe me ndonje Audi A 4 Passat ose Golf 4. Oferta vlen deri ne fund te majit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim