Kia Carnival dizel -02

Shitet nga: afrim 21 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Carnival
shes kia carnival 2.9 tdi automatik ne gjendje përfekte 7 ulse klim para dhe mrapa 4 goma veres t'reja edhe 4 t'dimrit boj ndrrim me naj vetur mat vogel per shkaqe se ky i madh familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim