Kia

Shitet nga: petrit 16 Nën 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: K2500
shes veturen Kia 1.1 benzin hargjimet te vogla me fellne dhe muzik bejm dhe ndrrim qmimi me pare 500 mendrrim dryshe pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim