Kia Rio Full Extra -02

Shitet nga: Diellza 09 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Rio
Kia Rio
Full Extra
Xhama elektronik
Goma te veres dhe te dimrit
Klima
Ne gjendje perfekte
Per me shume informata kontakto ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim